Pharma Test P 100 mg/ml Pharmacom Labs

Pharma Test P 100 mg/ml Pharmacom Labs
Code: 233
Голосов: 3
Available in stock
550 uah
Manufacturer
Pharmacom Labs
Active substance
Testosterone Propionate
Price for
1 vial (10 ml)
Country of origin
Moldova
Concentration of active ingredient
100 mg/ml
Delivery - Nova poshtaThroughout Ukraine. Delivery from 1500 UAH - free of charg
Guarantee - 100%high-quality products
To order in one click

Thank you, your order has been accepted.

In the near future, the manager will contact you.

PharmaTest P 100 - Pharmacom Labs, який в світі спорту прозвали «динозавром» за його потужне і миттєве дію. Дана суспензія відрізняється від всіх інших препаратів тим, що в її склад не входить зв'язує ефір. Таким чином виходить, що в ампулі знаходиться чистий тестостерон. Після введення розчину, відчувається практично миттєве дію, завдяки якому багато спортсменів вживають його безпосередньо перед змаганнями. Препарат виводиться з організму протягом доби.

ОПИС PHARMATEST P 100
Діюча речовина - тестостерон пропіонат, концентрація якого в одному флаконі становить 100мг / мл. Форма випуску - флакони по 10 мл.

Препарат надає сильний вплив на організм, завдяки чому відбувається миттєвий приріст м'язової маси і збільшення силових показників. Через коротке тимчасової дії, всього один-два дня, популярний для використання безпосередньо перед змаганнями серед спортсменів силових видів спорту - пауерліфтинг, бодібілдинг, триборство. На відміну від своїх аналогів, тестостерон пропіонат сприяє меншому скупченню рідини в організмі атлета, при незмінно високому ефекті. Виводиться з організму в залежності від дози - 100 мг протягом двох днів, 250 мг близько двох тижнів. Ефект від прийому помітний вже на наступний день після ін'єкції. Відзначається підвищення апетиту, бадьорість, пампінг і збільшення силових показників.

Купити рharmatest P в звичайній аптеці або спортивних магазинах неможливо. Для це необхідно скористатися послугами спеціалізованих інтернет-магазинів. Ціна тестостерон пропіонат Фармаком повністю відповідає якості. Замовляючи препарат у перевірених постачальників, які співпрацюють безпосередньо з виробником, забезпечується абсолютна гарантія якості, анонімності і безпеки для здоров'я.

Дія PharmaTest P 100
Завдяки тому, що концентрація діючої речовини PharmaTest P 100 досягає 100%, переваги його вживання полягають в:

Яскраво виражена дія - ефект від прийому фарматест починає проявлятися вже на наступний день. Через те, що препарат має швидку дію на організм, існує припущення, що максимально виражений ефект буде проявлятися в місці введення ін'єкції. Це не правильне і помилкова думка, оскільки від подібної поведінки препарату може виникати яскраво виражена асиметрична або локальна м'язова гіпертрофія.

Приріст силових показників на короткий проміжок часу

Скорочений період відновлення

Здатність до тривалих аеробних тренувань і підвищення витривалості до них

підвищення лібідо

Підвищення якості м'язової маси - рельєфність і жорсткість

Прояв жиросжигающего ефекту

У порівнянні з іншими препаратами, в яких присутня ефір тестостерону, PharmaTest P 100 не сприяє затримці води в організмі, а значить, відбувається набір виключно сухий м'язової маси. За курс прийому препарату відзначається, приріст маси на п'ять кілограм. Купити тестостерон пропіонат Фармаком для курсового застосування рекомендується професійним спортсменам. Новачкам в світі великого спорту вводити ін'єкції необхідно після отримання дослідної консультації.

Тривалість курсу і дозування залежить від фізіологічних особливостей атлета і в залежності від цього може становити півтора місяця при щодобових ін'єкціях.

Як приймати PharmaTest P 100

Застосування PharmaTest P 100 допустимо як в соло курсі, так і в комбінації з іншими стероїдами, для підвищення підсумкових результатів по закінченню курсу. Як приймати pharmatest p 100? Для якісного набору сухої м'язової маси відмінно підійде зв'язка тестостерону пропіонату з такими препаратами як нандролон. Добавка до курсу фарматрен метолона допоможе домогтися приросту сухішою і яскраво вираженою м'язової маси. Для якості мускулатури препарат часто поєднують із засобами, які виготовляються на основі болденона.

Рекомендоване дозування - 100-200мг. Ін'єкції ставлять через день або раз на три дні, в залежності від поставлених завдань. Максимальна активність речовини в організмі проявлятися вже через кілька годин після введення ін'єкції і тримається протягом двох діб максимум.

Рекомендована доза для жінок становить 25-50мг кожні шість днів. Така кількість і частота введення тестостерону захистів жіночий організм від можливого ризику прояву ефекту вірілізації, який характеризується зниженням тембру голосу, збільшенням волосся на обличчі і тілі, зміна пропорцій тіла.

CancelLeave review