Testosterone Enanthate 250mg/ml Zhenzhou Pharm Ltd China

Testosterone Enanthate 250mg/ml Zhenzhou Pharm Ltd China
Code: 222
Голосов: 2
Available in stock
660 uah
Price for
1 vial (10 ml)
Manufacturer
Zhengzhou Pharmaceutical Co. Ltd
Country of origin
Active substance
Testosterone Enanthate
Concentration of active ingredient
250 mg/ml
Delivery - Nova poshtaThroughout Ukraine. Delivery from 1500 UAH - free of charg
Guarantee - 100%high-quality products
To order in one click

Thank you, your order has been accepted.

In the near future, the manager will contact you.

Тестостерон енантат ви зможемо купити в нашому інтернет магазині SPORT-FARMA.COM по Сама низькою ціною в Україні
Тестостерон енантат (Testosterone Enanthate), ймовірно, є найбільш часто використовується формою тестостерону серед спортсменів і культуристів.
Крім цього, це одне з найбільш часто призначаються тестостеронових з'єднань для лікування низьких рівнів тестостерону або андропаузи, а Ципионат є найбільш часто призначається формою для ін'єкцій.
Тестостерон енантат, надзвичайно ефективний для зміцнення м'язів і підвищення сили, може допомогти вам скинути жир, і цей чудовий продукт, як правило, доступний на ринку за доступними цінами.
Щоб зрозуміти, як тестостерон Enanthate (також званий test-e) зміцнює м'язи і спалює жир, ми повинні спочатку пройти андрогеніку і те, що вони роблять в організмі.
Гормони - це речовини, секретуються з клітин, які впливають на функції іншої клітини.
Тестостерон виробляється в клітинах Лейдіга в яєчках (у чоловіків), а дорослий чоловік виробляє 2,5-11 мг в день.
Це природне виробництво тестостерону.
Ефекти тестостерону енантат:
Тестостерон енантат ZPHC діє на м'язи і викликає зміни форми, розміру, зовнішнього вигляду і кількості м'язових волокон.
Андрогени, такі як тестостерон енантат женьжоу, можуть захистити ваші з працею зароблені м'язи від катаболізму (природна м'язова атрофія), викликані глюкокортикоїдних гормонами, шляхом пригнічення їх здатності посилати повідомлення в м'язові клітини, щоб вивільнити накопичені білки.
Пам'ятайте, перш ніж купити тестостерон енантат, даний препарат посилає повідомлення в м'язові клітини, щоб зберігати більше скоротливі білки (також звані актином і міозином), в той час як глюкокортикоїдних гормони посилають протилежне повідомлення.
Ціна Тестостерон енантат цілком влаштовує любителів желаза в Україні, цей вітамін також може збільшити еритропоез (продукування еритроцитів) в нирках.
Більш еритроцити допомагають поліпшити вашу витривалість завдяки кращій оксигенації крові.
Червоні кров'яні клітини також можуть допомогти вам краще відновлюватися після інтенсивної фізичної активності. Звичайно, індивідуальна агресія може також різко зростати при використанні екзогенного тестостерону, але важливо пам'ятати, що агресія сама по собі не погана річ, це те, що ви робите з нею, що робить її доброю чи поганою.
Це може стати потужним стимулятором для вашої тренування ваги. У будь-якому випадку, Testosterone EnanthateZhengZhou (Женьжоу) абсолютно не є психотропною продуктом.
Всі ці переваги досяжні тільки з використанням тестостерону енантат, але в більшості випадків Enanthate є частиною циклу з одним або декількома препаратами.
Спортсмени в циклі набору маси часто, комбінують його з оральними стероїдами, такими як Anadrol або Dianabol.
Спортсмени на фазі сушіння, ймовірно, перейдуть на Equipoise і Trenbolone. Вторинні з'єднання, такі як Anavar, Masteron, Winstrol і, можливо, Primobolan, також дуже надійні. Користувачі часто вводять тестостерон Enanthateженьжоу один або два рази на тиждень, але при цьому рівень тестостерону в крові завжди залишається вище нормального рівня протягом восьми днів.
Як ви можете собі уявити, фармакологічні та андрогенні ефекти тестостерону енантат залежать від дози, що вводиться.

CancelLeave review